Müügitöö Elisa esinduses

Elisal on kokku 20 esindust üle kogu Eesti, neist 6 Tallinnas. Elisa esindustes töötab kokku 80 usinat inimest, kes seisavad hea selle eest, et iga inimene, kes Elisa esinduse ustest sisse astub, saaks hea teeninduse osaliseks ning leiaks parima lahenduse oma soovile. Olgu selleks sooviks siis näiteks uue mobiiltelefoni, tahvelarvuti või muu seadme soetamine, internetipaketi tellimine või Mobiil-ID sidumine.

Kuna meile on ülioluline hea klienditeenindus, on meie 80 Elisa esindustes töötavat inimest läbinud tööle tulles põhjaliku müügikoolituse. Tänu sellele astuvad meie müügikonsultandid ise kliendile ligi ja teevad temaga juttu. Seda ootame ka Sinult, sest sellest, kuidas kohtleme oma kliente, sõltub paljuski ka meie maine.

Ühes esinduses töötab korraga 2-5 inimest. Igal esindusel on oma juht, kelle ülesanne on olla oma tiimile toeks ja anda head nõu.

Enamik Elisa esinduste töötajaid on vanuses 20-30. Meeskonnas on nii mehi kui naisi.

Peamised ametikohad:

  • müügikonsultant esinduses
  • esinduse juhataja
  • piirkonnajuht

Põhjused, miks siin on hea töötada:

Tunnustame heade tulemuste eest.

Kõik, kes panustavad, saavad väärtuslikku tunnustamist.

Lisaks põhipalgale maksame ka individuaalset tulemuspalka.

Elisas on selgelt arusaadavad töötasu maksmise põhimõtted ja meie töötajatele meeldib, et nad saavad ise mõjutada oma töötasu suurust. Sinu palk sõltub töötulemustest – See tähendab, et Sul on võimalus ise oma töötasu suurendada. Meie juures ei ole taevas limiidiks, sest tulemuspalgal puudub ülempiir. Mida usinam oled, seda rohkem teenid.

Meiega ei ole ükski päev eelmisega sarnane

Töö on huvitav ning erinevate inimestega suhtlemine ja igapäevased üllatusmomendid ei lase rutiinil tekkida. Meie töötajad on öelnud, et nad naudivad müügikonsultandi töö juures seda, et nad õpivad olema paindlikud – kunagi ei tea, milline inimene järgmisena uksest sisse astub. tavatavalt kliendile tuleb valida sobiv suhtlemisstiil, et suhtlus läheks ladusalt. See annab meie töötajatele hea elukooli ja õpetab suhtlema erinevate inimtüüpidega.

Aitame Sul areneda suurepäraseks müügikonsultandiks!

Ükskõik, kas Sul on varasem müügikogemus või mitte – meiega saab sinust tasemel müügiinimene! Iga uus töötaja läbib esmalt 1-päevase intensiivse müügikoolituse ning veedab järgmised 2 nädalat värskelt õpitut praktiseerides. Sellele järgneb 3-päevane toodete ja teenuste koolitus ning lisaks erinevad täiendkoolitused kogu töö vältel. Koolitustel omandatud teadmisi saad kohe oma töös kasutada. Soovime, et oleksid iga päev targem, kui olid eile, seega investeerime Sinusse hea meelega.

Oled esimene, kes saab teada uutest toodetest ja teenustest!

Telekommunikatsiooni valdkond (mis on tänaseks palju rohkemat kui lihtsalt helistamine), areneb tohutul kiirusel. Tihe konkurents paneb arenema ja õppima – iga nädalaga tuleb uusi lahendusi, teenuseid ja tehnoloogiaid, tarku võimalusi. Elisas töötades saad esimesena teada uutest tehnoloogilistest lahendustest ja trendidest ning oled pidevalt uute arengutega kursis.

Meil on hea tööaja korraldus.

Iga kuu saad esitada kuni 3 soovi graafikusse, millega esinduse juht arvestab graafiku koostamisel. Sinu tööaeg sõltub esinduse lahtioleku ajast ja tiimi graafikust.

Sul on oma isiklik mentor.

Pakume väga head hüvede ja soodustuste paketti.

Hoolitseme oma töötajate tervise eest, anname lisapäevi puhkamiseks, oleme võimalusel paindlikud tööaja ja -koha suhtes, pakume arendavaid huviringe töötajate lastele ja muid häid töötingimusi. Loe hüvedest lähemalt siit.

Soovime, et iga Elisalane oleks õnnelik ja rahul tööga, mida ta teeb.

Sul on võimalus teha karjääri Elisa sees.

Tule ja tutvu tööga Elisa esinduses! Enne “jah” sõna ütlemist tutvustame Sulle tööd Elisa esinduses kohapeal. Saad proovida klientide tervitamist müügisaalis ja muid lihtsamaid tegevusi. Esinduse tööga tutvumine aitab aru saada, kuidas Sulle see töö meeldib. Nii saad teha tööle tulemise otsuse juba reaalse kogemuse põhjal.

Sigrid Savest
„Kui Sa tahad teha midagi uutmoodi, paremini ja kuuluda ettevõtlike inimeste hulka, siis on Elisa esindus ainuõige koht. Me tunnustame ja märkame oma inimesi. Elisa edu valem on siin töötavad inimesed.“
Anu Eha, Elisa Jaemüügi osakonna juht