Tule praktikale Elisasse ja saad väärtuslikud esimesed töökogemused!

Oled oodatud meie juurde praktikale aastaringselt. Meil saad proovida kätt just Sulle huvipakkuvas töövaldkonnas. Tutvu eri töövaldkondadega ning uuri praktikavõimaluste kohta lähemalt Liisilt, Elisa personalikonsultandilt (kontaktid allpool). 

7 põhjust, miks tulla praktikale Elisasse:

Sind toetavad head juhendajad ja kaasamõtlevad kolleegid, kes jagavad hea meelega oma nõu ja kogemusi.

Sinu isiklikku arengut soosib Elisa toetav, avatud ja tulemustele orienteeritud õhkkond. Elisas usaldame teineteist, oleme avatud. Oma ideede ja arvamuste jagamise võimalus ja initsiatiiv on meil kõrgelt hinnatud.

Oleme tulemustele orienteeritud ja väärtustame iga isiksust

Elisas saad olla Sina ise. Loome Sulle kõik võimalused, et saaksid oma oskusi ja teadmisi maksimaalselt rakendada. Sul on vabadus. Sa tegutsed. Sa võtad initsiatiivi. Sa proovid ja katsetad. Ka vigade tegemine on okei. Meiega oled iga päevaga parem, kui olid eile ja saavutad ägedaid tulemusi. Loe lähemalt Elisa töökultuurist siit.

Oleme rahvusvaheline ettevõte

Põhjamaades on meil ligi 2 miljonit klienti! Elisa Eesti klientide arv on tänaseks juba üle 645 000. 

Kasvatad oma väärtust tööturul

Pärast praktikaaja lõppu anname Sulle kaasa diplomi ja otsese juhi personaalse tagasiside. See on väga kasulik tulevastele töökohtadele kandideerimisel!

Saad töötada kiiresti arenevas valdkonnas

Telekommunikatsiooni valdkond (mis on tänaseks palju rohkemat kui lihtsalt helistamine), areneb tohutul kiirusel. Tihe konkurents paneb arenema ja õppima – iga nädalaga tuleb uusi lahendusi, teenuseid ja tehnoloogiaid, tarku võimalusi. Elisa mastaapsus Eestis (645 000+ klienti) lisab iga Elisalase tööle põnevust ja tähtsust. Elisas töötades saad esimesena teada uutest tehnoloogilistest lahendustest ja trendidest ning oled pidevalt uute arengutega kursis.

Enamik praktikakohti on tasustatud!

Sõltuvalt kokkuleppest jääb Sinu töökoormus vahemikku 20-40 tundi nädalas.

Sul on võimalus teha karjääri Elisa sees.

Andekatele inimestele leiame võimalusel rakendust! :)

Elisas on väga sõbralikud inimesed. Mind võeti oma osakonda koheselt vastu ja juba alates esimesest päevast oli tunne, nagu oleksin siin juba pikalt töötanud.

Kasutajatoes olemine tähendab küll palju tööd ja erinevate huvitavate probleemide lahendamist, aga seeläbi saad ka tuttavaks terve asutuse struktuuriga ja kõigi inimestega. Seeläbi mõistad, milliste programmidega inimesed töötavad ja kuidas erinevad osakonnad koostööd teevad.

Kasutajatugi on nagu telefonikeskjaam, kes ühendab erinevaid osakondasid ehk siis meie peame täpselt teadma, kes millise programmi või probleemi eest vastutab. Töö kasutajatoes tähendab kõigiga palju suhtlemist - paari nädala möödudes ei ole enam vahet, kas aitad telemarketeeri või struktuuri juhti, sest ühtmoodi positiivsed on kõik, kui suudad nende intsidendi (probleemi) lahendada :).

Üldiselt hoiavad kõik tehnoloogiaüksuse inimesed positiivset meeleolu ja kindlasti ei ole ühtegi lolli küsimust – peab vaid olema julgust suhelda ning järjepidevust, et oma ülesanne lahendada. Inimeste rõõmsad näod ja tänusõnad selle eest, et aitad neid pikalt vaevanud probleemi lahendada, teeb sellest tööst väga meelepärase!
Matis, Elisa kasutajatoe praktikant
Sigrid Savest