Telemüük

Elisa telemüügi osakonnas töötab korrusetäis usinaid inimesi. Meie seltskond on väga kirju – siin on endisi õpetajaid, juuksureid, professionaalseid müügiinimesi, klienditeenindajaid, tootespetsialiste jne. Seisame hea selle eest, et Elisaga liituks palju kliente. Selleks on meil kindlad eesmärgid ja tegevused, mida teeme – mõned meist helistavad olemasolevatele klientidele ja pakuvad teenuseid, millest kliendid puudust tunnevad. Teised suhtlevad uute, potentsiaalsete klientidega, et tuua nad Elisasse. 

Iga inimene, kes meil tööd alustab, läbib põhjaliku koolituse, mis valmistab ta esimesteks kõnedeks ette. Kogu töötamise ajal on igal telemarketeeril oma tiim ja tiimijuht, kelle ülesanne on olla oma tiimile toeks ja anda head nõu. Ühisest koostööst sõltub see, kui paljud inimesed saavad nautida Elisa mugavaid ja mõistlikke teenuseid.

Meie noorim meeskonnaliige on 18-aastane Ainar ning vanim 66-aastane Mare. Enamik töötajaid on vanuses 20-35. Meil on tööl nii mehi kui naisi.

Peamised ametikohad siin osakonnas:

  • telemarketeer
  • müügijuht
  • sisestaja ja tehniline sekretär

Miks siin on hea töötada?

Aitame Sul areneda suurepäraseks müügiinimeseks!

Ükskõik, kas Sul on varasem müügikogemus või mitte – meiega saab Sinust tasemel müügiinimene! Iga uus töötaja läbib põhjaliku ja väga kiidetud müügikoolituse. Töö käigus saad pidevalt osaleda uute telefonide ja seadmete koolitustel ning täiendavatel müügi- ja meeskonnakoolitustel. Koolitustel omandatud teadmisi saad kohe ka oma töös kasutada. Soovime, et oleksid iga päev targem, kui olid eile, seega investeerime Sinusse hea meelega.

Tunnustame heade tulemuste eest.

Meie telemarketeerid ise ütlevad, et motiveerimine ja tunnustamine on siin osakonnas lausa õhus, mida nad hingavad. Meeskonnaliikmed elavad üksteisele südamega kaasa. Kõik, kes panustavad, saavad vääriliselt tunnustatud – iga kuu premeerime parimaid müüjaid auhindade ja karikatega ning „tippude klubisse“ (parimatest parimad) kuuluvate töötajate nimed jäädvustatakse autahvlile.  

Meil on hea tööaja korraldus.

Töötame nii päevases (kell 8.30-17) kui ka õhtuses (kell 17-21) vahetuses. Kahes vahetuses töötamine võimaldab Sul valida just Sulle sobiva tööaja olenevalt sellest, kas oled varajane ärkaja või õhtune toimetaja. Nii leiavad meie juures endale sobiva tööaja nii lapsevanemad kui ka näiteks tudengid.

Üldiselt on meil tööajad kindlalt paigas koos lõdvestavate pauside ja lõunaajaga, kuid tänu vastutulelikele tiimijuhtidele, saad vajadusel sõlmida ka erikokkuleppeid. Näiteks kui Sul on vaja mõni päev varem töölt ära minna, saad juhiga kokku leppida, et teed selle aja järgmisel päeval järgi.

Sind toetab suurepärane tiim.

Iga hommik algab motiveeriva tiimiliikmete kogunemisega, kus tiimijuht tutvustab päeva eesmärke ja üheskoos alustatakse tulemuslikku müügipäeva. Tavaks on, et kui üks tiimiliige teeb müügi (saab uue kliendi), kõlab osakonnas kaaslaste aplaus ja kiitus. Meeskonnavaim on meil tõesti tugev. Lisaks on siin koos väga palju oma ala spetsialiste ja alati saab küsimustele kiirelt vastused.

Lisaks põhipalgale maksame ka individuaalset tulemuspalka.

Hea müügiinimene võib meil teenida ministripalga.

Pakume väga head hüvede ja soodustuste paketti.

Hoolitseme oma töötajate tervise eest, anname lisapäevi puhkamiseks, pakume arendavaid huviringe töötajate lastele ja muid häid töötingimusi. Loe hüvedest lähemalt siit.

Soovime, et iga elisalane oleks õnnelik ja rahul tööga, mida ta teeb.

 

“Ütleme nii, et kuna esimene inimene, kes mind vastu võttis oligi minu ülemus, siis ma juba veendusin, et voh, kui lahe inimene, temaga koos võiksin küll töötada!”
Kristiina, telemarketeer
Kristina Racene
"Meie juures töötamise teeb eriliseks see, et häid tulemusi tunnustatakse vääriliselt. Meie suur pere toetab igaüht, et neid tulemusi saavutada.”
Ülle Liblikas, Elisa telemüügi osakonna juht

Vaata, mida räägivad oma tööst meie head töötajad: