Turundus, suhtekorraldus, HR, finants ja haldus

Elisa tugifunktsioonideks loeme turundust, suhtekorraldust, HR-i, finantsi ja haldust. Meie roll on tagada klientidele ja oma töötajatele vajaliku info olemasolu ja kättesaadavus.

Turunduse ja suhtekorralduse roll on kanda kliendini kõik vajalikud sõnumid ja pakkumised nii kirjas kui pildis. Uusi tooteid ja teenuseid tuleb pidevalt peale ning meie ülesanne on oma sõnumid iga sihtrühmani viia. Võtame aktiivselt meedias sõna. Töötame välja uusi meedia- ja reklaamikampaaniaid. Kusjuures, 2016. aasta nomineeriti Elisa sõbrapäeva välikampaania ka Eesti Disainiauhindade konkursile! 

Lisaks osaleme mitmetes sotsiaalsetes projektides. Oleme Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF), BC Kalev/Cramo ja suurima auhinnafondiga kirjanduskonkurssi BestSeller toetajad. Lisaks toetab Elisa looduskalender.ee eestvedajaid Elisa 4G teenusega, et loodussõpradele looduskalender.ee poolt Otepääle üles seatud talilinnukaamera videostriimi edastada.

poff

 

Personaliosakond (HR)haldus ja finants tagavad teistele Elisa töötajatele head töötingimused, vajaliku info olemasolu ja kõikvõimaliku abi ja toetuse. Värbame Elisasse sobivaid inimesi, koolitame, arendame. Tagame selle, et kõigil oleksid head töötingimused ja iga elisalane saaks rõõmsal meelel kliente teenindada. Näiteks sel suvel viisime klienditoe osakonna ruumides läbi uuenduskuuri, tänu millele on töötajad nüüd palju rõõmsamad. 

Kokku töötab tugifunktsioonides 30 inimest. Meie valdkonnas töötavad erialase taustaga inimesed, sest tööspetsiifika nõuab valdkonnast ka teoreetilisi teadmisi (näiteks raamatupidamisest, turundusest, värbamisest jne). Meie töö on valdavalt liikuv – teeme koostööd kõikide üksustega ja oleme olemas kõikide abi- või nõuküsijate jaoks.

Peamised ametikohad siin osakonnas:

 • turundusspetsialist
 • personalikonsultant / värbaja
 • sisekommunikatsiooni spetsilist
 • suhtekorraldaja
 • palgaarvestaja
 • raamatupidaja
 • controller
 • arvelduse spetsialist
 • haldusassistent
 • logistik
 • vastuvõtusekretär

Põhjused, miks siin on hea töötada:

Sul on võimalus teha kaugtööd.

Sa ei pea olema alati kontoris, et tööd teha. Suurema tulemuslikkuse tagamiseks võimaldame töötajatel planeerida oma tööaega. PS! Loe ka Elisa tegevjuhi Sami Seppäneni intervjuud Delfi Ärilehes: “Elisa juht selgitab, miks ta toetab väljaspool kontorit töötamist”  

Saad töötada kiiresti arenevas valdkonnas.

Telekommunikatsiooni valdkond (mis on tänaseks palju rohkemat kui lihtsalt helistamine) areneb tohutul kiirusel. Tihe konkurents paneb arenema ja õppima – iga nädalaga tuleb uusi tooteid, teenuseid ja tehnoloogiaid, tarku võimalusi. Elisas töötades saad esimesena teada uutest tehnoloogilistest lahendustest ja trendidest ning oled pidevalt uute arengutega kursis.

Sul on võimalus oma ideid ellu viia.

Elisas saad olla Sina ise. Ülemused ei ütle Sulle, kuidas täpselt pead oma tööd tegema. Oleme alati avatud uutele ideedele ja head mõtted lähevad meil ka kiiresti käiku. Loome Sulle kõik võimalused, et saaksid oma oskuseid ja teadmisi maksimaalselt rakendada. Sul on vabadus. Sa tegutsed. Sa võtad initsiatiivi. Sa proovid ja katsetad. Ka vigade tegemine on okei. Meiega oled iga päevaga parem, kui olid eile ja saavutad ägedaid tulemusi.

Saad osaleda arendavates Discovery projektides

Lisaks põnevatele omaenda tööülesannetele saad kaasa lüüa arendavates üle-ettevõttelistes Discovery projektides, kus katsetatakse midagi hoopis uut ja puutud kokku eri valdkondadega üle Elisa.

Saad kasutada häid ja kaasaegseid töövahendeid.

Saad hea arvuti, töötelefoni, tasuta kõned ja kange interneti, et saaksid teha oma tööd hästi ja mugavalt.

Pakume väga head hüvede ja soodustuste paketti.

Hoolitseme oma töötajate tervise eest, anname lisapäevi puhkamiseks, oleme võimalusel paindlikud tööaja ja -koha suhtes, pakume arendavaid huviringe töötajate lastele ja muid häid töötingimusi. Loe hüvedest lähemalt siit.

Soovime, et iga Elisalane oleks õnnelik ja rahul tööga, mida ta teeb.

Sul on võimalus teha karjääri Elisa sees.

Sigrid Savest
“Elisas saad palju ise ära teha – meil on oma inimestega tugev usalduslik suhe ja Sul on võimalus ise oma tööd planeerida. Töö tegemise puhul hindame kõige rohkem tulemust, mitte ei pööra tähelepanu kontoris istutud tundidele. Seega saad ära kasutada kõiki Elisa poolt kastutusse antavaid töövahendeid. Need võimaldavad Sul hoida oma töö- ja eraelu tasakaalus ning täita paljusid tööülesandeid ajast või asukohast sõltumata.”
Kaija Teemägi, Elisa personalijuht